Tipy / Akce

Jako rodilí Táboráci Vám rádi poradíme, jak si pobyt v našem městě co nejvíce užít. Najdete zde odkazy na naše spřátelené podniky, provozovatele služeb, tipy na návštěvy památek, výlety do okolí, kulturní události a jiné užitečné informace.

AUX Café
AUX Café

Kavárna, bar, oáza. Přidružený podnik našemu penzionu, kde Vás poctíme třeba výběrovou kávou Doubleshot nebo některým ze sta prémiových rumů z celého světa. Točíme i speciální piva z českých minipivovarů. Vzdálenost od penzionu: 3 min chůze.

U Zeleného stromu
U Zeleného stromu

Staročeská hospoda s výbornými hotovkami a plzeňským pivem. Vzdálenost od penzionu: 2 min chůze

Studio Grand
Studio Grand

Studio Grand Pavly Petákové Vám zajistí kompletní kosmetické ošetření, včetně epilace těla, obličeje, denního i večerního líčení, barvení řas a obočí, relaxační masáže obličeje, krku a dekoltu, enzymatický peeling a nabízí i kosmetické ošetření pro muže.

Masér Pedram
Masér Pedram

Vašim zádům, šíji, údům i mysli uleví vytříbenými masérskými chvaty masér Pedram Dilmaghani. Masáž si můžete dohodnout v našem penzionu, případně telefonicky s mistrem osobně (Tel. 723 379 053)

Kulturne.com
Kulturne.com

Kulturní servis pro jižní Čechy je informační server s tipy na mnohé kulturní akce v kraji a s reporty z nich.

Tábor - web
Tábor - web

Oficiální webové stránky města myslí i na turisty a tak zde v sekci Turistika najdete tipy na výlety, historické památky, kulturu i praktické rady.