top of page

Kde nás najdete

Staroměstský penzion se nachází v křivolakých uličkách historického jádra města Tábora, západně od Žižkova náměstí. Klidná část starého města je snadno dostupná prostředky MHD, přijet můžete i autem nebo na kole. 

staroměstský penzion pension tábor ubytování luxusní pohodlné

Kudy k nám



Jedete-li do Tábora autem nebo na kole, všechny ukazatele na centrum Vás přivedou na ulici Na Parkánech, z které odbočíte do uličky mezi hotel Dvořák a protilehlé parkoviště.

Na konci této ulice vjedete vlevo do ulice Klokotská, ze které hned při první příležitosti (cca 20 m) uhnete doprava, do ulice Křížová, kde se po 200 m na levé straně Staroměstský penzion nachází.

 

Přijedete-li vlakem nebo autobusem, doporučujeme využít MHD č. 60 nebo 61, které Vás přivezou z nádraží na Žižkovo náměstí, odkud se dáte podél kostela ulicí Svatošovou na náměstí Miluláše z Husi (cca 200 m), odkud projdete mírně z kopce ulicí Soukenickou a po dalších cca 200 m dorazíte k penzionu.

PARKOVÁNÍ - Zastavit za účelem vyložení zavazadel je možné hned v uličce přilehlé k penzionu, parkování je pak k dispozici na náměstí Mikuláše z Husi - 200m, 10 Kč/hod - nebo naproti hotelu Dvořák - 200m, 40 Kč/den a 150 Kč/týden (mimo měsíce červenec a srpen, kdy je cena 10 Kč/hod.).


bottom of page